0

МИ

Клуб Анонімних Авторів — це український осередок creative writing, який налічує понад 20 тисяч прихильників. У липні 2015 року Анонімні Автори заснувала письменниця, викладачка технік креативного письма та літературної майстерності — Таіс Золотковська.

Все почалося з творчих зустрічей письменників-початківців у затишних кав’ярнях Харкова. Сьогодні Анонімні автори — це:

📝 понад 100 засідань Авторів;

📝 шість повноцінних інтенсивів з креативного письма, які тривали як найменш вісім годин у таких містах України: Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Харків, Житомир;

📝 фейсбук-сторінка, яка зібрала під одним онлайн-дахом понад 20 тисяч небайдужих до письменницької творчості людей.

Анонімні Автори палають під гаслом «розвиток не терпить пауз», саме тому успіхи для Клубу — це тільки привід для мотивації, а не кінцева мета.

Зараз ми знаходимося на відмітці «інтенсивного розвитку». Клуб розширюється з кожним днем — до нас приєднуються все нові любителі письма. Саме тому межі діяльності організації поступово виходять за українські кордони. У планах провести низку інтенсивів європейськими містами. А також, створити офіційне членство у Клубі з великою кількістю переваг для письменників-початківців: послуги рідінгу текстів та професійні консультації від Таіс Золотковської, мейл-розсилка з creative writing та нові формати навчання.

У нас франківські плани, наш ідейний вектор обрав чіткий напрям творчих дій, ми налаштовані креативно😉