0

блог

Алмаз героя — вправа для дослідження персонажа та його внутрішніх конфліктів від американських сценаристів

08 05 2018

Дайте відповіді на наступні запитання: 1. Яке помилкове судження існує в інших персонажів стосовно героя? 2. Чого він найбільше боявся в дитинстві? 3. Яка риса характеру є конкурентною перевагою? 4. Що він найбільше цінує в людях? 5. Що заважає знаходити спільну мову з іншими? 6. Що він ненавидить в людях?

Якщо головна героїня дівчина, анкета також допоможе створити персонажа. Для перевірки сценаристи радять спочатку відповісти на запитання стосовно себе. Відповіді означають наступне:

1. Маска, яку надягає персонаж, коли спілкується з оточенням. 2. Найбільші страхи, які герой ховає від інших. 3. Милиця, на яку спирається персонаж, для долання найпотаємніших жахів. 4. Справжнє “Я”. 5. Слабке місце персонажа. 6. Темний бік особистості, який проявляється при взаємодії зі слабкими місцями.

Спираючись на відповіді до запитань, ваша історія буде наступна:

Початок. Герой одягає маску (1), щоб ніхто не дізнався про його найпотаємніші страхи (2).

Середина. Персонаж стикається з тим, що його лякає (2). Щоб опанувати себе, герой використовує конкурентну перевагу (3). Але з’являється лиходій, що б’є по слабкому місцю (5). Через це в персонажі прокидається його темний бік (6).

Фінал. Знову зіткнувшись зі своїми страхами (2), герой знаходить своє справжнє “Я” або терпить поразку.

08.05.2018

Як писати 1000 слів кожен день: 7 порад 👍

08 05 2018

1. Перевіряйте соціальні мережі лише після того, як напишете денну норму.

2. На час роботи над текстом вимикайте телефон. Книжка сама себе не напише, а інші справи почекають кілька годин.

3. Музика підвищує концентрацію. Оберіть мелодію, яка не відволікає та тримає в тонусі.

4. Редагуйте текст, коли поставите останню крапку. За творчість та аналіз відповідають різні півкулі мозки. Тому ці процеси продуктивніше розділити.

5. Письменство - в пріоритеті. Якщо творчий процес буде першою та найважливішою справою після сніданку, шанси на успішне виконання задачі подвоюються. А то й потроюються!

6. Одне “потрібно” - два “хочу”. Нагороджуйте себе приємними дрібничками кожного дня після написання норми: шматок шоколаду, новий епізод серіалу, прогулянка, денний сон - те, що вам до вподоби.

7. Найголовніша порада: не здавайтесь! Бажаємо успіхів у написанні вашого першого бестселеру!

08.05.2018